Кількість
|
Вартість
|
||
|
Золота лихоманка: випробуй удачу
«Золота лихоманка» - це швидка настільна гра на перевірку удачі про жадібних золотошукачів, що можуть втратити все, якщо спробують копати надто глибоко. Особливістю українського видання «Gold Fever» є локалізація правил водночас українською та кримськотатарською мовами.
У 2018 році «Gold Fever» стали номінантом конкурсу «Guldbrikken» в категорії «Найкраща дитяча гра».
Особливості гри Золота лихоманка
- Динамічний та азартний ігролад - ви не тільки випробовуєте удачу наввипередки, але й можете завадити іншим гравцям, адже коли ви вирішуєте не ризикувати й зупинитися на тому, що вже встигли витягти, ви також засмічуєте мішечки інших гравців та робите їхні пошуки золота складнішими.
- Неймовірне випробування удачі - спробуйте балансувати між отриманням золота швидше за суперників та ризиком втратити усе, та ще й ставки щоходу зростатимуть, адже золота у мішечках ставатиме дедалі менше, а клятого гравію - дедалі більше...
- Локалізація українською та кримськотатарською - особлива родзинка українського видання це локалізація правил цієї мовнонезалежної гри паралельно ще й кирим тілі.
Перебіг гри Gold Fever
Учасники гри стають золотошукачами. На початку партії кожен кладе у свій мішечок п'ять золотих самородків, один смарагд, один рубін, чотири сірих, чотири чорних й чотири білих камінці гравію.
Учасники ходять по черзі. У свій хід гравець наосліп витягує з мішечка один камінь:
- Золото. Можна витягнути ще 1 камінь з мішечка. А можна й не витягати: зараз ви можете зупинитися й не тягнути додаткових камінців, щоб не втратити усе знайдене золото.
- Гравій. Камінь без особливого ефекту, аж поки ви не витягнете ще один гравій такого само кольору. Якщо це трапиться, ви маєте повернути усі витягнуті камінці назад до мішечка й передати хід наступному учаснику. Якщо це було ще й чорні камені, то всі учасники витягають по одному камінчику зі своїх мішечків, і золото залишають собі, а будь-що інше закидають до вашого мішка!
- Смарагд. Потрібно витягнути ще 2 камені з мішечка. А витягати більше - завжди ризик, адже можна втратити усе!
- Рубін. Всі гравці наввипередки витягують камені зі своїх мішечків (по одному за раз). Перший, хто знайшов самородок, кричить «Золото!» і залишає самородок собі. Всі витягнуті камені повертаються в мішечки.
Розсудливий гравець завершує хід до того, як провалиться. Він залишає всі витягнуті золоті самородки собі, а весь витягнутий гравій відправляє в мішечок іншого гравця. Ділити камінці між кількома учасниками не можна.
Партія закінчується, коли якийсь золотошукач збирає 5 самородків. Цей гравець стає переможцем.
Відеоогляд настільної гри