Кількість
|
Вартість
|
||
|
З чого починається Великий Західний Шлях
На початку партії майбутні залізничні магнати матимуть однакову мапу пустельної місцевості та головний інструмент для забудови – олівець з гумкою. В центрі столу розміщуються три колоди завдань та відкривається по одній карті з кожної з них. Перший гравець отримує фішку дилера та покерну колоду. Гра триватиме 4 раунди, по 5 ходів у кожному.
Хід гравця
Дилер завжди відкриває три карти з покерної колоди та одразу відкладає одну з них для себе. Далі всі інші гравці умовно обирають собі одну з позосталих карт, не забираючи їх собі. Одну й ту саму карту можуть обрати декілька гравців. Свої ходи гравці розігрують одночасно:
- формують покерну комбінацію,
- та продовжують залізничний шлях.
Запишіть номінал обраної карти в спеціальну комірку на листі, починаючи зліва зверху. Найсильніша комбінація з записаних номіналів, не враховуючи масті, принесе очки в кінці раунду. А масть останньої карти вказує на регіон на мапі, який буде забудовано під час цього ходу.
Для продовження залізниці, домалюйте три колії вздовж гексів, використовуючи одну або декілька залізничних гілок. При цьому дві або три гілки можуть з'єднатися лише на перетині з символом міста. Якщо колії проходять через локації у необхідній для їх активації кількості – розіграйте їх ефект.
В кінці ходу гравці перевіряють чи виконані умови відкритих карт завдань і отримують за них очки. Роль дилера переходить за часовою стрілкою. Після 5-го ходу раунд завершується і гравці отримують очки за зібрані покерні комбінації.
Відеоогляд настільної гри