Кількість
|
Вартість
|
||
|
Хто я in UA? - знайома гра з рідними персонажами
«Хто я in UA?» - це настільна гра для вечірки, в якій ви будете відгадувати персонажа з карти, яка вам дісталась. Класична забавка для компанії тепер з улюбленими предметами й персонажами, що асоціюються з Україною. Діалектизми, видатні постаті, пам'ятки архітектури та видатні місця - все це чекає на вас у новій грі з новим вмістом!
Ви також можете спробувати гру-вікторину «Шевченко питає», в якій кожен учасник триматиме під носом особливі шевченкові вуса.
Особливості гри Хто я in UA?
- Карти з додатковою інформацією щодо кожного слова, якщо раптом ані слово, ані ілюстрація виявляться вам незнайомими.
- Знайомі правила й веселий ігролад з великою варіацією слів.
- Видатні українські письменники, музиканти й історичні діячі, пам'ятки та відомі місця, діалектизми й культурні родзинки - грайте й дізнавайтеся більше про батьківщину.
Як грати у Хто я in UA?
Правила гри є класичними:
- Роздайте усім учасникам по одній карті слова. Учасники не дивляться на свою карту, але мають розмістити її так, щоб суперники бачили її лице. Зазвичай карту ліплять на лоба, та ви можете поставити її, обперши на чашку перед собою абощо.
- Виберіть першого гравця. Він першим озвучить запитання щодо свого персонажа.
- Як і в класичній грі, ви можете ставити запитання, на які можна відповісти тільки "так" або "ні". Гікач радить починати із загального, як то "Чи воно живе?", а не відразу питати про наявність вус або колір пір'я.
- Гравці зобов'язані чесно відповідати на запитання від суперників.
- Після відповіді гравець може один раз спробувати відгадати слово зі своєї карти. Якщо йому це вдається, він додає карту з відгаданим словом до переможного рахунку й бере нову за звичними правилами. У будь-якому разі, після цього хід передається наступному учаснику.
- Ви можете грати до будь-якої кількості відгаданих слів, тільки б вистачило натхнення! Якщо ви умовились грати до, скажімо, трьох карт, гравець, що першим відгадає свою третю карту, здобуває перемогу.